جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
دانشگاه سیچوانا روسیه

دانشگاه سچینوا روسیه

دانشگاه پزشکی سچینوا روسیه، با ارائه بالاترین کیفیت در فرایندهای آموزشی تحصیل پزشکی در روسیه ، در میان دانشگاه‌های رتبه‌دار پزشکی در این کشور و جهان است. کشور روسیه مدتی است که مرکز توجه دانشجویان جهت ادامه تحصیل در روسیه قرار گرفته است. به‌طوری‌که بسیاری از دانشجويان به دنبال درخواست اپلای به دانشگاه‌های تاپ روسیه هستند و یا جهت دریافت بورسیه تحصیلی به دانشگاه‌های این کشور تلاش می‌کنند.

شهر: مسکو

دانشگاه: دولتی

زبان: روسی, انگلیسی

سال تاسیس: 1758

آزمون پذیرش: آزمون عمومی دولتی USE

برترین دانشکده : پزشکی

رتبه جهانی: 700

رتبه کشوری: 37

مشاوره دانشگاه سچینوا روسیه

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

آنچه باید در مورد دانشگاه سچینوا روسیه بدانید

در واقع این علاقه‌مندی تنها در خصوص کیفیت بالای تدریس دروس نیست! بلکه به لحاظ اقتصادی، کشوری مانند روسیه، در مقایسه با آمریکا، کانادا و سایر کشور‌های اروپایی مناسب‌تر است و دریافت پذیرش از دانشگاه‌های آن، به مراتب ساده‌تر خواهد بود. بنابراین، در ادامه این مطلب به ارائه توضیحات بیشتری در رابطه با دانشگاه پزشکی سچینوا روسیه، خصوصیات و شرایط اخذ پذیرش در آن، خواهیم پرداخت تا آشنایی بیشتری با این دانشگاه داشته باشید.

در دانشگاه پزشکی سچینوا روسیه، دانشکده‌هایی برای رشته‌های مختلف پزشکی وجود دارد. تدریس دورس در هر دانشکده، می‌تواند متفاوت باشد. به همین دلیل تسلط به زبان روسی برای تحصیل در این دانشگاه، از اهمیت بالایی برخوردار است. دانشکده‌های دانشگاه پزشکی سچینوا روسیه، شامل دانشکده‌های پزشکی عمومی، دارو سازی، دندانپزشکی ، پرستاری و تحقیقات می‌باشد.

شما در این دانشگاه می‌توانید برای کسب تخصص در زمینه‌های مختلف پزشکی، تحصیل کنید. دانشجویان می‌توانند در حوزه‌هایی چون جراحی، انکولوژی، ارولوژی، بی‌هوشی و مواردی از این دست تحصیل کنند. تعداد دانشجویان خارجی این دانشگاه، بسیار بالا است که از کشورهای مختلف جهت تحصیل در حوزه پزشکی به این دانشگاه می‌آیند‌.

رتبه بندی دانشگاه سچینوا روسیه

این دانشگاه در رتبه‌بندی رنکینگ جهانی QS بین ۷۰۰ دانشگاه برتر جهان و ۳۷ امین دانشگاه برتر روسیه قرار دارد. دانشگاه سیچینوا روسیه یکی از بزرگترین بیمارستان‌های دانشگاهی روسیه را با بیش از ۳۵۰۰ تخت دارد. این دانشگاه به دلیل سطح علمی خوب، شهریه و شرایط پذیرش مناسب مقصد بسیاری از دانشجویان بین‌المللی است.

مشاوره مهاجرت تحصیلی
تحصیل در دانشگاه سچینوا روسیه

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه سچینوا روسیه

در‌رابطه‌با تحصیل در هر یک از دانشگاه های روسیه، فارغ از دانشگاه پزشکی سچینوا، برخی شرایط کلی وجود دارد که در‌ مورد تمامی دانشگاه‌ها صدق می‌کند. یکی از این شرایط برای تحصیل در دانشگاه مورد بحث، ارائه مدارک مثل مدارک تحصیلی، مهاجرتی و پزشکی خواهند بود.

یکی از مهم‌ترین مدارک مورد نیاز جهت پذیرش در دانشگاه سچینوا روسیه پاسپورت معتبر و دارای عتبار حداقل شش ماهه است. ارائه فرم درخواست هم در میان مدارک مورد نیاز قرار می‌گیرد. شما می‌توانید فرم درخواست را به صورت فیزیکی یا آنلاین پر کنید و در اختیار دانشگاه مقصد، یعنی دانشگاه‌ پزشکی‌ سچینوا‌ روسیه‌ قرار دهید تا مورد بررسی قرار گیرد. مدارک تحصیلی و ریز نمرات هم از جمله دیگر مواردی هستند که باید برای تحویل به دانشگاه، به زبان روسی ترجمه شوند.

دانشگاه پزشکی سچینوا روسیه یکی از دانشگاه‌­های خوب این کشور است، خوشبختانه مؤسسهٔ ما تعداد پذیرش‌های بالایی از این دانشگاه داشته است و به واسطه این همکاری ارتباط مؤثری با این دانشگاه برقرار کرده است. اگر قصد تحصیل در این دانشگاه را دارید با مشاوران با تجربه ما در تماس باشید تا به تمامی سؤالات شما در رابطه با تحصیل در دانشگاه سچینوا روسیه پاسخ دهند.

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش دانشگاه سچینوا روسیه

برای اخذ پذیرش در دانشگاه سچینوا روسیه، داشتن مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات و معدل دیپلم 16 به بالا الزامی است. به‌علاوه، داشتن رزومه قوی و مدرک بین‌المللی زبان انگلیسی و یا روسی روند پذیرش شما را آسان‌تر خواهد کرد.

امکانات دانشگاه سچینوا روسیه

این دانشگاه باتوجه‌به حجم بالای متقاضیان خارجی، انواع خدمات و امکانات را برای دانشجویان خود در نظر گرفته است. وجود این خدمات و امکانات رفاهی، سبب افزایش سطح کیفیت زندگی و تحصیل دانشجویان این دانشگاه شده است.

امکانات این دانشگاه به دو دسته آموزشی و معیشتی تقسیم می‌شوند. از جمله خدمات و امکاناتی که توسط دانشگاه پزشکی سچینوا روسیه در اختیار دانشجویان قرار داده می‌شود، می‌توان به امکانات بیمارستان دانشگاه‌ پزشکی‌ سچینوا‌ روسیه‌ اشاره کرد. این مرکز آموزشی، مجهز به تجهیزات پیشرفته رباتیک است. وجود این سیستم‌ها و تجهیزات، به افزایش سطح آموزشی دانشگاه کمک می‌کند‌.

بیمارستان این مجموعه، مجهز به 3000 تخت بیمارستانی است و به میزان 20 ساختمان آموزشی و پژوهشی دارد. وجود این تجهیزات با در نظر داشتن شیوه‌های آموزشی لحاظ شده است. چرا که تمام پروژه‌های آموزشی، به صورت بالینی انجام می‌شوند. این مجموعه همچنین 25 کلینیک دانشجویی دارد. از طرفی‌ هم درصد قابل‌توجهی از جراحی‌های این بیمارستان به وسیله ربات داوینچی انجام می‌شود.

از این رو برنامه و هدف دانشگاه پزشکی سچینوا روسیه، ارائه بهترین آموزش‌ها در راستای شیوه‌های درمانی مؤثر و پیشرفته است. در نتیجه سطح علمی دانشجویان این دانشگاه، به مراتب بالاتر از دانشگاه‌های متوسط است. به‌علاوه لازم به ذکر است که دانشگاه پزشکی سچینوا روسیه با هدف تبدیل شدن به یک مرجع بین‌المللی علوم زیستی در کشور روسیه فعالیت می‌کند. به همین دلیل توانسته خود را در میان مطرح‌ترین دانشگاه های جهان قرار دهد. این دانشگاه با سازمان‌ها و انجمن‌های بین‌المللی همکاری داشته و مورد تأیید نهادهای معتبر بسیاری در سراسر جهان قرار گرفته است.

خوابگاه

از مؤلفه‌ها و فاکتورهای بسیار مهمی که دررابطه‌با دانشجویان خارجی مطرح می‌شود، خوابگاه و امکانات رفاهی و معیشتی است که برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود. در نتیجه هر چقدر امکانات و تجهیزات بیشتری در اختیار دانشجویان قرار بگیرد، به همان میزان تحصیل برای آن‌ها ساده‌تر خواهد شد و کیفیت زندگی آن‌ها ارتقا پیدا می‌کند.

بنابراین دانشگاه پزشکی سچینوا روسیه، خوابگاه‌های بسیار مجهز و کاملی را برای تحصیل دانشجویان خود در نظر گرفته است. لازم به ذکر است که ساختمان‌های خوابگاه این دانشگاه به تعداد چهار عدد بوده که در محوطه پردیس آن قرار گرفته‌اند. به‌علاوه انواع راه‌های ارتباطی، مانند مترو، قطار شهری و اتوبوس، در اطراف این دانشگاه وجود دارد که دسترسی دانشجویان به قسمت‌های مختلف شهر مسکو را ساده‌تر می‌کند.

هر ساختمان خوابگاه دانشگاه پزشکی سچینوا روسیه، دارای واحدهایی با 2 تا 3 اتاق است که سرویس، حمام و آشپزخانه مجزا برای هر واحد در نظر گرفته شده است. جهت رفاه بیشتر دانشجویان، 2 تا 3 حمام در یک واحد، برای استفاده عمومی وجود دارد.

از جمله تجهیزاتی که برای راحتی دانشجویان در نظر گرفته شده است، می‌توان به لوازم کامل آشپزخانه اشاره کرد که شامل ماکرو‌ ویو، کتری و قوری، اتو، یخچال در هر واحد و اجاق گاز برقی  می‌شود. در نتیجه دانشجویان به لحاظ لوازم خانه هیچ مشکلی نخواهند داشت.

در اتاق‌ها سرویس خواب راحت برای دانشجویان در نظر گرفته شده است. کامپیوتر، تلفن و وای فای، از دیگر امکاناتی هستند که توسط این دانشگاه در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرند. ارائه انواع خدمات ذکر شده، به دانشجویان کمک می‌کند تا بهتر روی مسائل درسی خود تمرکز کنند و زندگی آرام و راحتی داشته باشند. البته دانشجویان می‌توانند در مسکو خانه اجاره کنند. این مسئله به خود آن‌ها بستگی دارد.

دانشگاه پزشکی سچینوا روسیه علاوه بر سطح علمی و آموزشی بالا و دارا بودن بیمارستانی مجهز و به‌روز، امکانات رفاهی زیادی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد تا تمرکز آن‌ها بیشتر روی مسائل درسی باشد، همین الان جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه تحصیل در دانشگاه سچینوا روسیه

در حالت کلی، هزینه های تحصیل در روسیه، به مراتب مناسب‌تر و به صرفه‌تر از کشورهایی چون آمریکا و کانادا است. این هزینه‌ها شامل هزینه تحصیل، محل اقامت، خورد و خوراک، رفت‌و‌آمد و مواردی از این قبیل می‌شود. به همین دلیل مبالغ متنوعی بر اساس سبک زندگی افراد، رشته تحصیلی، محل اقامت و مواردی از این قبیل، قابل تعریف است.

دررابطه‌با تحصیل در دانشگاه پزشکی سچینوا روسیه، با‌توجه‌به تعریف بورسیه، اغلب دانشجویان تلاش در دستیابی به بورسیه دارند. در ابتدای این مطلب در‌رابطه‌با شرایط تحصیل در دانشگاه مذکور توضیح داده شد. بر اساس این توضیحات، دانشجویان جهت کسب بورسیه، باید معدل بالایی داشته باشند و نیز در آزمون پادفک نمره بالایی کسب کنند.

با کسب بورسیه، افراد تمامی هزینه‌های تحصیل خود را از دانشگاه دریافت می‌کنند. این هزینه‌ها تمامی موارد از قبیل هزینه ثبت نام و خوابگاه تا غذا را شامل می‌شود. بنابراین نیازی به نگرانی از بابت این موارد برای دانشجویان وجود ندارد.

هزینه تحصیل پزشکی در سچینوا در سال اول 698.000 روبل ( حدودا 11.000 دلار ) است.

مشاوره مهاجرت تحصیلی
تحصیل در دانشگاه سچینوا روسیه

مشاوره دانشگاه سچینوا روسیه

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد