جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی یکی از راه های مهاجرت برای جوانان است که با تقاضای زیادی هم روبروست. از این رو، مهاجرت تحصیلی در ایران و کشورهای در حال توسعه به یک فضای بسیار رقابتی تبدیل شده است. اما این فضای رقابتی اصلا به معنای غیرممکن شدن مهاجرت تحصیلی نیست. جالب است بدانید که علی رغم اشباع شدن این فضای رقابتی، بعضی کشورها مانند کانادا و استرالیا، با توجه به سیاست های پذیرش مهاجر برای بهبود بازار نیروی کار و اقتصادشان، سیاست های سهل گیرانه ای را در رابطه با مهاجرت تحصیلی و پذیرش دانشجو از سراسر دنیا اتخاذ کرده اند و این باعث به وجود آمدن فرصتی ایده آل برای دانشجویان متقاضی مهاجرت تحصیلی است.

علاوه بر دو کشور ذکر شده، کشورهای دیگری نیزهستند که به دلیل نیاز به تخصص های خاص و کمبود نیروی کار، نیاز به تقویت بازار کار و اقتصاد خود دارند. بعنوان مثال، برای کشورهای محبوبی مانند آلمان، انگلیس، آمریکا، ایتالیا و … نیز رقابتی بسیار بالا برای پذیرش دانشجو وجود دارد. اگر خود را جزو متقاضیانی که رزومه و صلاحیت های لازم را دارا هستند می بینید، می توانید برای مهاجرت تحصیلی به این کشورها اقدام کنید. اما لازم است در این راه با متخصصین و مشاورهای ممتاز در امر مهاجرت تحصیلی مشورت کنید تا این مسیر برایتان هموارتر گشته و با ریسک کمتری آن را طی کنید و به هدف مدنظرخود دست یابید.

مشاورین برتر مجموعه ی های مهاجر درخدمت شما هستند تا در این امر یاری رسان تان باشند و شما را تا رسیدن به موفقیت همراهی کنند.

11 سال تجربه‌ی ما در زمینه‌ی مهاجرت و به‌ ویژه مهاجرت تحصیلی می‌تواند در هر مرحله‌ای از فرآیند اپلای به کمک شما بیاید؛ از دادن مشاوره تخصصی و ارزیابی اولیه شرایط برای پیداکردن بهترین مقصد و بهترین شیوه‌ی مهاجرتی تا اقدامات عملیِ بعد از انتخاب مثل آماده‌سازی مدارک، تشکیل و پیگیری پرونده و در نهایت گرفتن پذیرش و ویزا.