جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
دانشگاه های خصوصی در ترکیه

دانشگاه های خصوصی در ترکیه

تحصیل در دانشگاه های خصوصی ترکیه به شما این فرصت را می دهد که در دانشگاه های سطح بالا تحصیل کرده و مدرک بین المللی معتبر دریافت کنید. بیش از 70 دانشگاه خصوصی معتبر در ترکیه وجود دارند که از امکان تدریس به زبان های مختلف مانند ترکی، انگلیسی، فرانسوی و آلمانی برخوردارند. بنابراین شما این امکان را دارید که با زبان مورد علاقه خود به تحصیل بپردازید. دانشگاه های خصوصی ترکیه با ارائه رشته های متنوعی مانند پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، رشته های پیراپزشکی، مهندسی، مدیریت، اقتصاد و معماری جزو دانشگاه های مورد توجه جهان هستند و بستری مناسب را برای علاقه مندان به تحصیل در ترکیه فراهم آورده اند.

مشاوره مهاجرت تحصیلی
تحصیل در دانشگاه های خصوصی در ترکیه

مشاوره دانشگاه های خصوصی در ترکیه

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

طبیعتاً دانشگاه های خصوصی هزینه بالاتری نسبت به دانشگاه های دولتی ترکیه دارند. اما این دانشگاه ها با بهره مندی از امکانات بروز و پیشرفته و به کارگیری اساتید مجرب و با رزومه عالی، فرصتی مناسب برای دانشجویان فراهم می کند تا به افزایش و رشد مهارت های لازم برای رسیدن به اهداف خود و موفقیتشان تلاش کنند.

دانشگاه‌های خصوصی ترکیه  در عوض با برخورداری از تجهیزات پیشرفته و اساتید باتجربه ، به دانشجویان فرصتی مناسب برای توسعه مهارت‌های لازم برای دستیابی به موفقیت در حرفه‌ی خود می‌دهند.

از آنجا که قبولی در کنکور ایران برای بعضی از رشته ها مانند رشته های علوم پزشکی بسیار سخت است، می توانید برای تحصیل در این رشته ها به دانشگاه های ترکیه فکر کنید. چرا که دانشگاه های خصوصی ترکیه به دلیل شرایط ورودی سهل گیرانه‌تر می توانند این فرصت استثنایی را در اختیار شما قرار دهند که با شرایط راحت تری در رشته دلخواه خود پذیرش بگیرید و با هزینه و شهریه ای مناسب به تحصیل بپردازید.

اگر نگران اعتبار مدرک اعطایی دانشگاه های خصوصی ترکیه هستید، لازم است که قبل از اقدام به اخذ پذیرش، از اعتبار دانشگاه های ترکیه اطمینان به عمل آورید و در مورد دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در ترکیه و همچنین دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در ترکیه اطمینان به عمل آورید، اما به طور کلی اکثر دانشگاه های ترکیه دارای تایید از وزارت بهداشت و وزارت علوم ایران هستند.

یادگیری زبان ترکی برای تحصیل در ترکیه می تواند به شما کمک کند تا شهریه کمتری بپردازید. البته امکان تحصیل به زبان انگلیسی درترکیه در مقاطع مختلف، نیز وجود دارد.

گروه مهاجرتی امیدار با تیمی از متخصصین و مشاوران مهاجرتی همراه و پشتیبان شماست تا شما را در این راه، از آغاز تا پایان مسیر مهاجرت، برای رسیدن به اهدافتان یاری کند. با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *